Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Bemary

Bemary gastronomiczne

Bemary gastronomiczne od lat cieszą się popularnością wśród właścicieli lokali. Profesjonalnie wykonany sprzęt zapewnii długoletnią eksploatację oraz satysfakcję. Na rynku jest dostępnych wiele urządzeń tego typu, które usprawniają pracę lokali gastronomicznych, zapewniając ciepłe posiłki na długi czas. Bemar nadstawny, wolnostojący i wózki bemarowe są wykorzystywane w wielu branżach, gdzie serwowane są posiłki wcześniej przyrządzone. Cieszą się popularnością w szpitalach, stołówkach szkolnych i pracowniczych, w bufetach, pociągach, a także w restauracjach serwujących dania na wagę.

Klienci korzystający z usług lokali gastronomicznych cenią sobie dobrze przyrządzone potrawy, których temperatura jest odpowiednia do serwowanych pyszności. Restauracje, które serwują szybkie dania na wagę, nie mogą sobie pozwolić na stałe podgrzewanie potraw, dlatego wybierają bemar grzewczy. Urządzenie zapewnia stałe podgrzewanie dań za pomocą pojemników napełnionych wodą i podgrzewanych specjalnie przystosowanymi grzałkami.

bemary gastronomiczne

Bemary 

Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Bemar gastronomiczny w szpitalach

Podczas pobytu w szpitalu każdy pacjent ma zapewniony obiad, który składa się najczęściej z dwóch dań. Firmy zapewniające szpitalom posiłek korzystają ze specjalnych wózków, które nie tylko ułatwiają przewożenie potraw po poszczególnych piętrach placówki, ale również dostarczają dania ciepłe. Bemary gastronomiczne w formie wózków to wygodny sposób, który od lat jest wykorzystywany w tego typu placówkach. Kompaktowe wymiary wózka umożliwiają wygodne przemieszczanie się po korytarzach oraz bez problemu zmieszczą się w windzie. To oszczędność czasu i gwarancja ciepłych posiłków!

Bemar grzewczy w restauracji

Restauracje najczęściej decydują się na stołowy bemar grzewczy. W naszej ofercie posiadamy wiele funkcjonalnych produktów, które poprawią jakość podawania potraw w ciągu całego dnia. Bemar gastronomiczny dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymiarów lokalu to świetna inwestycja. Ponadto niektóre z urządzeń zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, na przykład w kran spustowy ułatwiający opróżnianie urządzenia z wody służącej do podgrzewania potraw. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie prezentujemy szeroki wybór bemarów grzewczych.

bemar grzewczy