Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Lady chłodnicze

Lady chłodnicze gastronomiczne

Eksponują i chronią towar

Decydując się na otwarcie sklepu z artykułami spożywczymi, trzeba zadbać o wiele elementów. Asortyment nie tylko musi być świeży, ale również odpowiednio wyeksponowany. Nie tylko odpowiednie warunki w sterylnym miejscu odgrywają tutaj kluczową rolę, ale również oświetlenie. Sprawiając że nie przejdziemy obok produktu obojętnie i co najważniejsze zwiększy szansę sprzedaży. Idealnym rozwiązaniem są lady chłodnicze , które nie tylko świetnie eksponują produkty, ale utrzymują je w odpowiednich warunkach. By dobrać odpowiednią ladę dla siebie warto przed zakupem skonsultować się z naszymi konsultantami w celu doboru odpowiednich parametrów dla danej grupy produktowej.

lady chłodnicze gastronomiczne

Lady chłodnicze 

Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lada chłodnicza do Twojego sklepu

W zależności od wielkości sklepu oraz od specyfiki oferowanego asortymentu lada chłodnicza sprawdzi się i przyniesie wiele korzyści, w porównaniu ze zwykłą lodówką. W sklepie spożywczym może służyć do przechowywania produktów nabiałowych: serów, masła, mleka itd., wędlin oraz innych wyrobów typu mięsnego. Ponadto sklepy spożywcze starają się mieć wszystko, by zaspokoić potrzeby klienta. Korzystając z lady chłodniczej, wszystkie produkty są wyeksponowane, a klient bez problemu może wybrać interesujący produkt. Parametry chłodnicze pozwolą na zachowanie świeżości oraz właściwego schłodzenia asortymentu.

Sklep mięsny to kolejne miejsce, gdzie sprawdzą się lady chłodnicze. Asortyment jest zazwyczaj dość duży, ponieważ idąc do sklepu mięsnego, klient ma zamiar kupić wszystko w jednym miejscu. W zależności od metrażu sklepy mięsne zazwyczaj decydują się na kilka lad chłodniczych, ponieważ dbają nie tylko o zapasy produktów mięsnych, ale dbają również o efekt wizualny. Klient musi wiedzieć, gdzie co się znajduje, dlatego stosowane są strefy. By ułatwić wybór, lady chłodnicze eksponują wszystkie produkty.

Funkcjonalnie i korzystnie z ladami chłodniczymi

Lada chłodnicza łączy w sobie wszystkie elementy, które pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Posiada funkcję chłodzenia o równomiernym rozkładzie temperatur, co pozwala na prawidłowe utrzymanie właściwej temperatury w każdym miejscu lady. . Wszystkie lady chłodnicze są wykonywane ze stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Nasi konsultanci doradzą Państwu przy doborze odpowiedniej Lady chłodniczej.

lada chłodnicza gastronomiczna