Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Witryny

Witryny chłodnicze

Otwierając cukiernię, chcemy przekonać klientów, że posiadamy bogatą ofertę ciast, deserów, tortów i innych wypieków godnych uwagi, ale przede wszystkim wartych spróbowania. Prawdopodobnie każdy smakosz cukierniczy wie, jak wygląda pyszne, włoskie, kawowe ciasto. Tiramisu, jednakże idąc do cukierni, kupuje wzrok, nie rozum. Jeśli widzimy piękne ciasto, to chcemy je spróbować. Wybierając wyposażenie do cukierni lub kawiarni, warto zaopatrzyć się w witryny chłodnicze, które świetnie eksponują wypieki i z pewnością przysporzą większej ilości klientów.

Nasz sklep posiada w ofercie wiele witryn chłodniczych o różnych modelach i rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Witryna chłodnicza musi pasować do wnętrza, dlatego w naszym sklepie mamy różne kolory oraz różne style wykonania witryn. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do skorzystania z porady naszych konsultantów, którzy chętnie doradzą, która witryna chłodnicza będzie najlepsza dla Państwa lokalu gastronomicznego.

witryna chłodnicza

Witryny 

Brak produktów w tej kategorii.

Witryna chłodnicza – niezbędna przy ekspozycji wyrobów cukierniczych

Ekspozycja potraw, wyrobów cukierniczych oraz produktów spożywczych jest ważnym elementem wpływającym na zakup produktu przez potencjalnego klienta. Estetycznie zapełnione witryny chłodnicze zapewniają przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach oraz pokazanie klientom, co mamy do zaoferowania. W dobie popularności supermarketów oraz sklepów samoobsługowych małe, osiedlowe sklepy muszą bronić swojej pozycji na rynku. Przeważnie klienci stronią od pytania sprzedawców o produkt, tym bardziej że nie mają sprecyzowanych swoich potrzeb. Łatwiej jest zdecydować na który ser mamy ochotę, jeśli widzimy, jak wygląda. Czasem nie znamy nazwy, ale przypomina nam się logo czy też inne charakterystyczne elementy danego produktu. Witryna chłodnicza to doskonałe rozwiązanie, by zapewnić klientom możliwość zapoznania się z asortymentem.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz niezwykle stylowemu wzornictwu, bez problemu znajdziemy witryny chłodnicze, które wpasują się w aranżację wnętrz. W przypadku sklepów spożywczych jest nieco łatwiej, ponieważ klienci decydują się zazwyczaj na proste i klasyczne rozwiązania. Kawiarnie są urządzone w bardziej eleganckim stylu. Niepasująca do wnętrza witryna chłodnicza może zaburzyć koncepcję wystroju wnętrza. Producenci wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniom klientów i dlatego zastosowano różne rozwiązania takie jak witryny chłodnicze nastawne, przystosowane do zabudowy itd. by produkt nie zaburzył panującego designu.

Witryny chłodnicze – w sklepach, cukierniach, kawiarniach

Dziś witryny chłodnicze to jedne z podstawowych urządzeń chłodniczych w sklepach, cukierniach, kawiarniach, restauracjach, a nawet klubach. Chłodzenie można dopasować do swoich potrzeb. Dynamiczne — nawiewowe lub statyczne. Ponadto niektóre witryny chłodnicze są wyposażone w system kontroli wilgoci, co jest istotne w przypadku przechowywania ciast.

witryny chłodnicze