Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Witryny cukiernicze

Witryny cukiernicze

Dobra ekspozycja to jeden z czynników wpływających na zakup produktu przez potencjalnego klienta. By ekspozycja miała sens i przyniosła rezultaty w obrotach, warto zastanowić się nad inwestycją w profesjonalne witryny cukiernicze.

Wielofunkcyjna witryna cukiernicza

Witryna cukiernicza służy do ekspozycji, ale i przechowywania wyrobów cukierniczych. Tego typu urządzenia są wyposażone w wewnętrzny agregat chłodniczy, co pozwala obniżyć temperaturę przechowywanych wyrobów cukierniczych, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Niska temperatura to nie tylko zachowanie świeżości dla wyrobów cukierniczych, ale również służy zachowania formy. Wysokie temperatury są niekorzystne dla masy kremowej, bitej śmietany czy też dekoracji, które pod wpływem nawet pokojowej temperatury przez kilka godzin, mogą się rozpuścić. Cechą charakterystyczną dla witryn cukierniczych są duże przeszklenia, które gwarantują właściwą ekspozycję towaru. Towar pozostaje w zasięgu wzroku klientów, dzięki czemu mogą oni dokonać samodzielnego wyboru ulubionego ciastka.

witryny cukiernicze

Witryny cukiernicze 

Brak produktów w tej kategorii.

Witryny cukiernicze

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór witryn cukierniczych, które z pewnością będą świetnie eksponować wyroby. Dysponujemy sprzętami o nowoczesnym designie, które z pewnością wpasują się w każde wnętrze dodając lokalowi prestiżu.

Kluczowym elementem podczas wyboru profesjonalnej witryny cukierniczej nie powinien być jednak wygląd, a jej parametry. Dobrze wyglądająca witryna może zapewnić optymalne chłodzenie, ale najbezpieczniej jest skonsultować wybór ze specjalistami, którzy przedstawią ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Zdecydowanie inne warunki chłodzenia potrzebują ciasta suche, a inne będą przeznaczone dla ciastek z dużą ilością kremu i masy marcepanowej. Nie zawsze oba wyroby można przechowywać w tak samo niskiej temperaturze. Najważniejsze, by zachować ich świeżość i perfekcyjny wygląd, który z pewnością będzie przekładać się na wyjątkowy smak.

witryna cukiernicza