Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Bemary elektryczne

Bemary elektryczne

Na rynku gastronomicznym mamy bardzo duże doświadczenie. Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Profesjonalne wykonanie, zgodne ze standardami europejskim oraz nowoczesny design pozwala na zaaranżowanie lokalu gastronomicznego w sposób funkcjonalny oraz estetyczny. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów, które znajdą zastosowanie we wszystkich lokalach serwujących produkty wymagające specjalnego traktowania. Posiadamy chłodziarki, grille, frytkownice, lady chłodzące, bemary elektryczne i wiele innych. Dbamy o to, by nasze produkty były energooszczędne i trwałe.

bemary elektryczne

Bemary elektryczne  

Brak produktów w tej kategorii.

Bemary elektryczne

W naszej ofercie mamy bemary elektryczne wolnostojące, nastawne, oraz jezdne. Gwarantujemy wysoką jakość, która będzie dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Bemar to urządzenie grzewcze zbudowane ze stali nierdzewnej, które poprzez specjalne grzałki podgrzewa wodę znajdującą się w komorach bezpośrednio pod pojemnikami GN. Bemary elektryczne pozwalają na jeszcze dłuższy czas utrzymania ciepła, co daje większe możliwości podczas dystrybucji posiłków na danym obiekcie.

Bemary wózkowe najczęściej mają zastosowanie w szpitalach lub w miejscach, gdzie potrawy są dystrybuowane, np. w pociągach. Dzięki temu potrawy zachowują ciepło przez dłuższy czas. Bardzo często są wbudowane w lady bufetowe. Bemar elektryczny znajdzie swoje zastosowanie w wielu lokalach gastronomicznych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami by dobrać odpowiedni bemar dostosowany do Państwa potrzeb.

bemar elektryczny