Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Piece cukiernicze

Piece cukiernicze

Otwierając cukiernię trzeba zadbać o jej właściwe wyposażenie. Z punktu widzenia klienta ważne są właściwe ekspozycje produktów, które przyspieszą i z pewnością wpłyną na decyzję o zakupie wypieków. Natomiast z punktu widzenia cukiernika, kluczowym elementem wyposażenia cukierni jest piec cukierniczy. Na rynku jest dostępnych wiele modeli, które posiadają zaawansowane technologicznie funkcje, pozwalające na szybkie, sprawne i przede wszystkim profesjonalne wykonanie ciast oraz innych wypieków cukierniczych. W naszej ofercie posiadamy różne piece cukiernicze.

Najlepsze piece cukiernicze posiadają zróżnicowane funkcje, które pozwalają na dopasowanie programu pieczenia, odpowiedniej temperatury itd. do konkretnego wypieku. Inaczej pieczony jest tort, inaczej ciastka, a jeszcze inne właściwości powinny być zachowane podczas wypieku bezy. Funkcjonalność, to jedna z najważniejszych cech, ponieważ zapewnia wielofunkcyjność pracy cukiernika. Rzadko kiedy tego typu lokal jest skupiony na jednym wypieku. Właściciele starają się sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego serwują różnorodne wypieki, dopasowane do różnych okazji.

piec cukierniczy

Piece cukiernicze 

Brak produktów w tej kategorii.

Piec cukierniczy

Wypieki w cukierni muszą być najwyższej jakości. Żaden cukiernik lub szef kuchni nie pozwala sobie na błędy, ponieważ podważałoby to jego kompetencje. Piece cukiernicze to świetne i funkcjonalne rozwiązanie dla małego i dużego lokalu. Możliwość regulacji temperatury każdej komory pozwala na przygotowywanie kilku całkowicie różnych wypieków jednocześnie. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie czasu, który jest niezwykle cenny, szczególnie w pracy cukiernika i kucharza, którzy nie mogą pozwolić sobie na opóźnienia w wydaniu dania.

Piece cukiernicze poprzez swoją funkcjonalność zapewniają cukiernikom mobilność w działaniu. Z powodzeniem mogą robić ciasta, piec je i robić kolejne. Istotne są również wartości zużytej energii. Piece cukiernicze są bardzo energooszczędne w stosunku do danej ilości wypieków. Nowoczesne technologie wypadają pozytywnie w testach na ekonomiczność i wydajność urządzeń. Modele sprawdzonych na rynku producentów, deklarują stuprocentową satysfakcję z użytkowania oraz gwarantują wysoką jakość wypieków. W naszej ofercie proponujemy państwu kompaktowe rozwiązania pieca cukierniczego przeznaczone dla mniejszych produkcji.

piece cukiernicze