Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Piece piekarnicze

Piece piekarnicze

Otwierając dział piekarniczy trzeba zadbać o jej właściwe wyposażenie. Z punktu widzenia klienta ważne są właściwe ekspozycje produktów, które przyspieszą i z pewnością wpłyną na decyzję o zakupie wypieków. Natomiast z punktu widzenia piekarza, kluczowym elementem wyposażenia obiektu jest piec piekarniczy. Na rynku jest dostępnych wiele modeli, które posiadają zaawansowane technologicznie funkcje, pozwalające na szybkie, sprawne i przede wszystkim profesjonalne wykonanie chleba oraz innych wypieków piekarniczych, a nawet cukierniczych. W naszej ofercie posiadamy różne piece piekarnicze. Każdy nawet wymagający klient znajdzie właściwy model.

Najlepsze piece piekarnicze posiadają zróżnicowane funkcje, które pozwalają na dopasowanie programu pieczenia, odpowiedniej temperatury itd. do konkretnego wypieku. Inaczej pieczony jest chleb, inaczej bułki, a jeszcze inne właściwości powinny być zachowane podczas wypieku drożdżówki. Funkcjonalność, to jedna z najważniejszych cech, ponieważ zapewnia wielofunkcyjność pracy piekarza. Rzadko kiedy tego typu lokal jest skupiony na jednym wypieku. Właściciele starają się sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego serwują różnorodne wypieki, dopasowane do różnych potrzeb.

piec piekarniczy

Piece piekarnicze 

Brak produktów w tej kategorii.

Piec piekarniczy – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Wypieki w piekarni muszą być najwyższej jakości. Żaden piekarz lub szef kuchni nie pozwala sobie na błędy, ponieważ podważałyby jego kompetencje. Piece piekarnicze to świetne i funkcjonalne rozwiązanie dla małego lokalu. Piece piekarnicze poprzez swoją funkcjonalność zapewniają piekarzowi mobilność w działaniu. Istotne są również wartości zużytej energii. Piece piekarnicze są bardzo energooszczędne w stosunku do danej ilości wypieków. Nowoczesne technologie wypadają pozytywnie w testach na ekonomiczność i wydajność urządzeń. Modele sprawdzonych na rynku producentów, deklarują stuprocentową satysfakcję z użytkowania oraz gwarantują wysoką jakość wypieków z pieca piekarniczego.

piece piekarnicze