Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Warniki do wody

Warniki do wody

Lokal gastronomiczny niezależnie od serwowanych dań oraz wielkości musi być przystosowany do wielu warunków. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo profesjonalne wyposażenie gastronomiczne, które obejmuje nie tylko akcesoria uzupełniające takie jak warniki do wody, ale również meble, sprzęty i wiele innych. Większość mebli i dodatków gastronomicznych jest wykonywanych ze stali nierdzewnej, które zapewniają niesamowitą trwałość i łatwość w utrzymaniu w czystości. Lokal gastronomiczny przede wszystkim powinien być wyposażony w sposób funkcjonalny.

Warnik do wody to sprzęt gastronomiczny, który jest przeznaczony do zagotowywania wody, jej przechowywania, a także dystrybucji. Ma to szczególnie istotne zastosowanie w barach, restauracjach oraz jest bardzo popularny w wyposażeniu firm cateringowych. Pozwala na zagotowanie dużej ilości wody oraz jej przechowywania w wysokiej temperaturze w przedziale od 30 do 100 stopni °C. Warnik do wody jest bardzo wydajny, pozwala otrzymać nawet kilkadziesiąt filiżanek napoju dziennie. Ma możliwość parzenia kawy, herbaty, ziół. Ponadto jest bardzo popularny wśród pasjonatów warzenia wina i piwa.

warnik do wody

Warniki do wody 

Brak produktów w tej kategorii.

Warnik do wody

Jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Twardy i wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne materiał powala uniknąć niepotrzebnych zniekształceń, które mogłyby powstać w wyniku oddziaływania wysokiej temperatur cieczy. W ofercie posiadamy wiele różnych warników do wody, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientów. Posiadamy małe urządzenia oraz duże przystosowane do obsługi większej ilości osób. Ponadto są wyposażone w krany, które pozwalają na łatwe opróżnianie pojemnika, a także dwa oddzielne systemy nagrzewania dla funkcji zaparzania i utrzymywania temperatury.

Warniki do wody oraz różnorodne sprzęty ułatwiające i przyspieszające zaparzanie herbaty lub kawy, to sprzęt obowiązkowy w lokalu gastronomicznym. Urządzenia świetnie sprawdzają się podczas dużych imprez oraz jako element wyposażenia popularnych w ostatnich latach stołów szwedzkich. Dzięki warnikom do wody goście i klienci będą mieli zapewnioną odpowiednią temperaturę wody, gotową do zaparzenia napoju. Zachęcamy do zakupu urządzenia, bo z pewnością jest przydatne i będzie dobrą alternatywą dla wszelkiego rodzaju czajników.

warniki do wody