Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Szafy przelotowe

Szafy przelotowe gastronomiczne

Lokal gastronomiczny to miejsce szczególnie ważne pod względem utrzymania czystości. Wydając posiłki klientom musimy liczyć się z tym, że wszystko powinno odbywać się zgodnie z zarządzeniami Sanepidu i przepisami BHP. Sterylna czystość powinna występować nie tylko podczas kontroli, ale zawsze. Nieporządek wpływa na organizacje pracy w kuchni, natomiast wszelkie zabrudzenia i nieposprzątane resztki żywności, mogą doprowadzić do powstania bakterii, których konsekwencją będą choroby. W celu zachowania porządku polecane w gastronomiiszafy przelotowe, które służą podzieleniu kuchni na strefy.

Gastronomiczna szafa przelotowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje się dostępem z obu stron. Głównie wykorzystywana jako przestrzeń magazynowa części „czystej” między zmywalnią, a kuchnią (rozdzielnią kelnerską). Tego typu rozwiązanie wpływa nie tylko na ergonomię pracy na zapleczu kuchennym, ale również na sterylność naczyń (oddzielenie części „brudnej” od „czystej”).

szafa przelotowa gastronomiczna

Szafy przelotowe 

Brak produktów w tej kategorii.

Szafy przelotowe gastronomiczne – znajdziesz je u nas!

Standardy gastronomicznych szaf przelotowych dzielą się nie tylko na rozmiary, ale również na rodzaje pojedyncze (jedna przestrzeń) i dwudzielne (dwie przestrzenie niezależne). Standardowo wyposażone są w drzwi suwane lub uchylne. Na specjalne Potrzeby klientów istnieje możliwość dostosowania produktu pod dany projekt (produkty niestandardowe).

Szafa przelotowa w gastronomii jest wykorzystywana do przechowywania i magazynowania naczyń. Ma zastosowanie we wszystkich lokalach gastronomicznych, w szczególności w restauracjach, stołówkach, gdzie ilość naczyń jest bardzo duża i nie zawsze można sobie pozwolić na oddawanie naczyń do strefy czyszczenia. Podczas wzmożonego ruch w lokalu gastronomicznym szafa przelotowa ułatwia organizację pracy. Pracownicy nie muszą zastanawiać się, gdzie położyć brudne naczynia i skąd wziąć czyste. Takie rozwiązanie wpływa na oszczędności ekonomiczne oraz czasowe. Jeśli nasz lokal w większości serwuje dania szybkie, na wynos, szafa przelotowa będzie mało praktycznym rozwiązaniem.

szafy przelotowe gastronomiczne