Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Witryny ekspozycyjne

Witryny ekspozycyjne

Lokal gastronomiczny oprócz dobrego zaopatrzenia i menu, a także eleganckiego wystroju, dopasowanego do charakteru pomieszczenia, powinien mieć dobrze wyeksponowane produkty. Alkohole, ciasta i inne wyroby cukiernicze czy też różne rodzaje pizzy, to produkty, które warto zobaczyć przed konsumpcją. Wielu klientów decyduje się na zamówienie jakiejś potrawy, wiedząc, jak wygląda, ponieważ klient kupuję zmysłami czyli: węchem, oczami, smakiem. Witryny ekspozycyjne zapewniają dobrą widoczność i świetną ekspozycję towaru.

Profesjonalne witryny ekspozycyjne mogą być wyposażone w opcję chłodniczą dynamiczną lub statyczną, która świetnie sprawdzi się do przechowywania potraw, ciast i tortów oraz produktów spożywczych. Producenci, dbając o potrzeby klienta, produkują różne modele dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, eleganckie i stylowe wzornictwo oraz wiele innych ciekawych rozwiązań, które skutecznie wyeksponują towar.

witryna ekspozycyjna

Witryny ekspozycyjne 

Brak produktów w tej kategorii.

Witryna ekspozycyjna – zamów!

Jeśli zależy nam na witrynie ekspozycyjnej przeznaczonej do przechowywania ciast oraz innych wyrobów cukierniczych, dobrze jest wybrać model z kontrolą wilgotności. Opcja ta zapewnia bezpieczne przechowywanie, bez konsekwencji dla masy marcepanowej, która jest bardzo wrażliwa na wilgotność i wyniku nagromadzonych cząsteczek wody, mogłaby się rozpłynąć. Ponadto regulacja temperatury pozwala na dopasowanie warunków do indywidualnych potrzeb eksponowanych produktów.

Witryna ekspozycyjna może być wyposażona w kilka półek o różnych wysokościach oraz oświetlenie tradycyjne, co sprawdzi się przy klasycznym wzornictwie w stylu retro lub oświetleniu LED, bliższemu nowoczesnym rozwiązaniom. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele witryn ekspozycyjnych, które sprawdzą się w kawiarni, cukierni, pizzerii, barach, bistrach oraz sklepach spożywczych. Dobrze dopasowana witryna i wyeksponowane produkty, zapewnią większe zainteresowanie i chęć konsumpcji produktów.

witryny ekspozycyjne