Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Warniki

Warniki

Lokal gastronomiczny niezależnie od specjalizacji i wielkości musi być przystosowany do różnorodnych warunków. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo profesjonalne wyposażenie gastronomiczne, które obejmuje profesjonalny sprzęt, np. Piece gastronomiczne, meble modułowe wykonane ze stali nierdzewnej oraz bogaty wybór akcesoriów, które usprawniają i ulepszają warunki pracy w gastronomii, takie jak warniki, frytkownice, patelnie etc. Lokal gastronomiczny przede wszystkim powinien być wyposażony w sposób funkcjonalny, dlatego większość elementów gastronomicznych jest wykonanych z trwałej stali nierdzewnej.

Warnik służy głównie do przechowywania wody. To specjalistyczny sprzęt gastronomiczny, który jest przeznaczony do zagotowywania wody, jej przechowywania, a także dystrybucji. Ma szczególnie istotne zastosowanie w barach, restauracjach oraz jest bardzo popularny w wyposażeniu firm cateringowych. Pozwala na zagotowanie dużej ilości wody oraz jej przechowywania w wysokiej temperaturze w przedziale od 30 do 100 stopni °C. Warnik do wody jest bardzo wydajny, to nawet kilkadziesiąt filiżanek dziennie. Ma możliwość parzenia kawy, herbaty, ziół. Ponadto jest bardzo popularny wśród pasjonatów warzenia wina i piwa.

warniki

Warniki 

Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Warnik do wody

Swoje zastosowanie ma na salach weselnych, salach konferencyjnych, imprezach okolicznościowych, eventach plenerowych, a także podczas organizacji gali, bankietów itd. Warniki są bardzo eleganckie i dobrze się prezentują, dlatego odnajdą się w każdych warunkach, nawet w luksusowych hotelach, podczas posiłków w formie bufetu szwedzkiego. Dzięki warnikom do wody goście i klienci będą mieli zapewnioną odpowiednią temperaturę napoju. Zachęcamy do zakupu urządzenia, z pewnością jest przydatne w gastronomii i będzie dobrą alternatywą do wszelkiego rodzaju czajników i niewygodnych dzbanków.

Większość warników jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki twardości o wytrzymałości materiału, jest odporny wszelkie uszkodzenia mechaniczne, powala uniknąć niepotrzebnych zniekształceń, które mogłyby powstać w wyniku oddziaływania wysokiej temperatur cieczy. W ofercie posiadamy wiele różnych warników, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy małe urządzenia oraz duże przystosowane do obsługi większej ilości osób. Ponadto są one wyposażone w krany, dlatego z powodzeniem mogą być samoobsługowe.

warnik