Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Warniki elektryczne

Warniki elektryczne

Zaparzacz to bardzo praktyczne urządzenie we wszystkich lokalach gastronomicznych, w szczególności w miejscach, gdzie jest przyjmowanych więcej gości w jednym czasie. Warniki elektryczne znajdą zastosowanie w hotelach podczas wydawania posiłków w formie tak zwanego szwedzkiego stołu, na przyjęciach okazjonalnych oraz na konferencjach. Spełnią swoje zadanie jako dystrybutor do wody gorącej. Gwarantują satysfakcje, ponieważ są nie tylko pojemne, ale przede wszystkim bardzo dobrze utrzymują temperaturę wody.

Sprzęt gastronomiczny dostępny w naszym sklepie został profesjonalnie wykonany, z dbałością o szczegóły, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Warniki elektryczne mają bardzo szerokie zastosowanie, ponieważ można je wykorzystać zarówno do parzenia kawy i herbaty, jak i jako podgrzewacz do wina i piwa.

warnik elektryczny

Warniki elektryczne 

Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Warnik elektryczny – poznaj naszą ofertę

Warnik elektryczny to specjalistyczny sprzęt, którego głównym celem jest zagotowanie wody, przechowywanie płynu, a także służy on jako dystrybutor do wody. Urządzenie jest stosowane do większych ilości płynów. Przystosowane do wysokich temperatur w przedziale od 30 do 100 stopni. Jego pojemność pozwala na wydajność nawet kilkudziesięciu filiżanek dziennie. Warnik do wody wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Tego typu materiał zapobiega zniekształceniom, które mogłyby powstać w wyniku oddziaływania wysokiej temperatury i innych czynników zewnętrznych.

By zapewnić użytkownikom komfort z korzystania warników elektrycznych, zostały one wyposażone w specjalne kraniki, które ułatwiają nalewanie wody do pojemników oraz pozbywania się wody, w celu wypróżnienia pojemnika. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych modeli warników, które zaspokoją potrzeby klientów potrzebujących dużego dystrybutora oraz mniejszych pojemników. Warniki elektryczne spełnią swoją funkcję w firmie cateringowej, która bardzo często obsługuje większe imprezy i wydarzenia, a stacjonarny dystrybutor jest niemożliwy do zamontowania.

warniki elektryczne