Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Frytkownice

Frytkownice gastronomiczne

Frytkownice gastronomiczne w odróżnieniu od tradycyjnych frytkownic przystosowane są do użytku komercyjnego. Frytkownica gastronomiczna znajdzie swoje zastosowanie w każdym lokalu serwujący fastfoodową gamę produktową. W swojej ofercie posiadamy frytkownice jednokomorowe, dwukomorowe oraz różne rozmiary, rodzaje zasilania dostosowane do Państwa potrzeb.

frytownice gastronomiczne

Frytkownice 

Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Frytownica gastronomiczna w barach

Szczególnie w barach serwujących fast-foody, frytownice gastronomiczne, to niezbędne akcesorium. Przyrządzając frytki na patelni lub w piekarniku musimy liczyć się z dużą ilością czasu oraz z poświeceniem uwagi. Nie możemy zostawić ziemniaków bez nadzoru, bo mogą spalić się lub będą dobre tylko z jednej strony. Frytkownica gastronomiczna jest wyposażona w specjalne koszyki, które po zanurzeniu w oleju z każdej strony zapewniają ziemniakom lub innym warzywom prawidłowe zarumienienie.

Każdy z nas pozwala sobie co jakiś czas na danie w barze szybkiej obsługi. Po ciężkim dniu pracy, w drodze na spotkanie lub do szkoły. Zarówno właściciele tego typu lokali, jak i kucharze zdają sobie sprawę, że ich praca polega na wydaniu dania, jak najszybciej. Szybkość nie oznacza niskiej jakości. Korzystając z profesjonalnych sprzętów gastronomicznych, kuchnia barów szybkiej obsługi zapewnia kompleksowe usługi. Frytkownica gastronomiczna to oszczędność czasu i najlepszy wybór dla barów typu fast food.

Wysokiej jakości frytkownica gastronomiczna

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu frytownice gastronomiczne, w zależności od indywidualnych potrzeb lokalu. Posiadamy zarówno sprzęt elektryczny, jak i gazowy. W obu przypadkach gwarantujemy zadowolenie z wysokiej jakości wykonania. Nasze frytkownice są trwałe i bezpieczne. Nowoczesny design zapewnia funkcjonalną obsługę. Ponadto wszystkie urządzenia zostały zaprojektowanie zgodnie ze standardami sanitarno-epidemiologicznymi. Dbamy o jakość oferowanych produktów, zapewniając naszym klientom najlepsze urządzenia w atrakcyjnej cenie.

frytkownica gastronomiczna