Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Frytkownice elektryczne

Frytkownice elektryczne

Frytkownice gastronomiczne to jedne z tych sprzętów, które warto mieć w swoim lokalu. Przyrządzą kiełbaski, mięsa, ryby, a nawet owoce morza i co najważniejsze nie wymagają pilnowania i obracania, jak w przypadku klasycznej patelni. Do dyspozycji są różne modele frytkownic elektrycznych i gazowych. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia odpowiednią trwałość podczas użytkowania oraz ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. W przypadku restauracji oraz barów szybkiej obsługi częstotliwość używania frytkownicy jest dość spora, dlatego warto zainwestować w urządzenie, które przy odpowiedniej eksploatacji będzie służyć nam przez kilka lat.

By zapewnić sobie profesjonalny sprzęt do lokalu gastronomicznego, to trzeba zastanowić się, w czym kucharz ma się specjalizować i co podaje najczęściej. Jeśli są to dania szybkie, które nie wymagają precyzyjnych przygotowań i degustacji, to inwestycja we frytkownicę elektryczną będzie świetnym wyborem. Różne rozmiary pozwalają dopasować odpowiednią frytkownicę do wnętrza kuchni. W naszej ofercie posiadamy mniejsze modele oraz większe, z bardziej zaawansowanymi funkcjami, które jeszcze bardziej uproszczą pracę.

frytkownica elektryczna

Frytkownice elektryczne  

Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Frytkownica elektryczna – trwała, funkcjonalna, bezpieczna

Wszystkie modele frytkownicy elektrycznej dostępne w naszym sklepie internetowym są całkowicie bezpieczne dla obsługi oraz lokalu. Posiadają wszystkie wymagane certyfikaty dopuszczające je do użytku komercyjnego. Zaawansowana technologia elementów grzejnych oraz ich wysoka wydajność to gwarancja szybkiej pracy. Frytkownica elektryczna gastronomiczna przystosowana jest do pracy ciągłej utrzymując tym samym określoną temperaturę. Dobór pojemności oraz ilości komór sprawia że urządzenie sprawdzi się w małych lokalach fast food jak i dużych obiektach gastronomicznych.

frytkownice elektryczne