Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Frytkownice gazowe

Frytkownice gazowe

Zajmując się profesjonalnym wyposażeniem lokali gastronomicznych, wiemy jak ważne, są funkcjonalne sprzęty. Nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadamy urządzenia elektryczne, gazowe o różnych wielkościach, funkcjach i parametrach. Działamy w branży od lat, dlatego znamy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. By zapewnić najwyższą jakość usług, oferujemy frytkownice gazowe, elektryczne, stoły chłodnicze do pizzy i wiele innych produktów, które ułatwią i przede wszystkim usprawnią pracę w branży gastronomicznej, spożywczej oraz cukierniczej.

Profesjonalne frytkownice gazowe przeznaczone do lokali gastronomicznych powinny cechować się przede wszystkim dużą wydajnością i wytrzymałością. Ponadto muszą mieć na tyle zaawansowane parametry, by przygotować w odpowiedni sposób frytki. Funkcjonalność frytkownic gazowych zapewnia usmażenie większej ilości frytek przy mniejszym nakładzie czasu, oraz energii niż w sposób tradycyjny co wpływa na okres oczekiwania klienta na produkt końcowy.

frytkownica gazowa

Frytkownice gazowe 

Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Frytkownica gazowa – bezpieczeństwo i profesjonalizm

Dobrze wykonana frytkownica gazowa musi zapewniać nie tylko profesjonalne wykonanie potraw, ale zagwarantować bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz łatwość w czyszczeniu. Produkty, które oferujemy wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje trwałość przez wiele lat. Sprzedajemy frytkownice gazowe, które cechują się nowoczesnym designem oraz ergonomią. Dobrze zaprojektowane układy grzewcze zapewniają wysoką sprawność cieplną, a przy odpowiednim użytkowaniu eksploatację przez wiele lat.

Wybierając właściwą frytkownicę gazową dla swojego lokalu, warto zaczerpnąć rady doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy pomogą dopasować właściwy sprzęt. Źle dobrana frytkownica może sprawić, że koszty jej utrzymania będą zbyt duże dla małego lokalu lub okaże się zbyt mała dla dań przygotowywanych na powierzchni dużej restauracji. Nasz zespół nie tylko udzieli profesjonalnej porady w zakresie wyboru odpowiedniej frytkownicy gazowej, ale również pomoże w montażu sprzętu. Ponadto świadczymy usługi serwisowe i pogwarancyjne, które zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych sprzętów.

frytkownice gazowe