Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Kuchnie gazowe

Kuchnie gastronomiczne gazowe

Kuchnia gazowa używana w gastronomii to niemal najważniejsza część lokalu, jego serce. Dlatego by wybrać dobry sprzęt, trzeba dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i dopasować kuchenkę do predyspozycji naszego lokalu gastronomicznego. Dlatego by dokonać właściwego wyboru zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą w doborze odpowiedniej kuchni gastronomicznej gazowej.

kuchenka gazowa gastronomiczna

Kuchnie gazowe 

Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Kuchenki gazowe gastronomiczne i nie tylko

Na rynku dostępne są m.in kuchnie gastronomiczne z palnikami gazowymi, kuchnie gastronomiczne gazowe z piekarnikiem, który również jest zasilany przez instalacje gazową. Ponadto producenci dysponują propozycjami kuchenek ceramicznych, z palnikami żeliwnymi, kuchniami gastronomicznymi indukcyjnymi, kuchniami gazowymi z piekarnikiem elektrycznym oraz wyborem kuchni elektrycznych z piekarnikiem elektrycznym. Taka różnorodność pozwala na znalezienie idealnej kuchni gastronomicznej dla swojego lokalu.

Kuchnia gazowa gastronomiczna

Dbając o potrzeby klientów producenci dysponują bogatą ofertą, dzięki czemu wielu klientów może zdecydować się na kuchnię gastronomiczną gazową, ale z elektrycznym piekarnikiem lub na odwrót. Atutem zasilania gazowego jest z pewnością ekonomia. Kuchenki gastronomiczne są zasilane za pośrednictwem gazu ziemnego lub propan butan. Najczęściej spotykane są kuchnie o różnej ilości palników od 2-6, w przypadku dużych lokali gastronomicznej polecane są większe, które maja nawet 12 palników, dzięki czemu efektywność pracy jest znacznie większa. Kuchnie gazowe muszą być umiejscowione w kuchni zgodnie z określonymi warunkami.

W kuchni najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego decydując się na gastronomiczną kuchenkę gazową należy wziąć pod uwagę wytyczne. Powinna być ona zamontowana w pomieszczeniu z wentylacją grawitacyjną.

kuchnia gazowa gastronomiczna