Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Podgrzewacze frytek

Podgrzewacze do frytek

Frytki to jedne z najczęściej wybieranych przekąsek. Mogą być spożywane jako osobne danie lub jako dodatek do mięs i ryb. Tradycyjne frytki wykonywane są z ziemniaków, ale coraz częściej można spotkać wykorzystywanie innych warzyw, które pokrojone w charakterystyczne pałki lub łódki przypominają frytki. Z powodzeniem wykorzystywane są marchewki, bataty, buraki i wiele innych. Frytki są przygotowywane w barach, bistrach, restauracjach, są serwowane podczas imprez okazjonalnych itd. Najczęściej używanym sprzętem jest frytkownica, aczkolwiek coraz więcej lokali gastronomicznych używa podgrzewaczy do frytek.

Podgrzewacze frytek to niezawodne urządzenia w każdym lokalu gastronomicznym. Utrzymują wysoką temperaturę usmażonych wcześniej frytek, co ułatwia i przede wszystkim usprawnia pracę każdej kuchni. By klienci nie czekali zbyt długo na frytki kucharze starają się robić porcje zapasowe. Tradycyjne podgrzewanie jest czasochłonne, poza tym trzeba je odsączyć od oleju. Również trzeba zwrócić uwagę na podanie produktu w odpowiedniej temperaturze, a frytki prosto z patelni, frytownicy są za gorące, a przy nadmiernym podgrzewaniu na oleju tracą swoje walory smakowe. Podgrzewacze do frytek to profesjonalne urządzenie, które zapobiega takim problemom.

podgrzewacz do frytek

Podgrzewacze frytek 

Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Podgrzewacz do frytek

Podgrzewacze do frytek są nagrzewane od góry . Dzięki nowoczesnym technologiom, urządzenie posiada układ regulacji, który utrzymuje stałą temperaturę frytek dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto sprzęt jest wyposażony w zbiornik z ociekaczem, który ułatwia odizolowanie frytek od oleju.

Podgrzewacze do frytek, tak jak wiele innych urządzeń mających zastosowanie w lokalach gastronomicznych, wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo modele dopasowane do indywidualnych potrzeb lokalu. Sprzęt znajdzie zastosowanie zarówno w małych barach, jak i dużych stołówkach. Mogą być wolnostojące lub ustawione blokowo. Podgrzewacze do frytek to najlepszy sposób, by zapewnić klientom wysokiej jakości przekąskę przez cały dzień. Idealnym uzupełnieniem będzie frytkownica, która gwarantuje najlepszy stopień wysmażenia frytek, bez konieczności ciągłej kontroli, tak jak to bywa w przypadku tradycyjnych patelni lub piekarnika.

podgrzewacze do frytek