Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Płyty grillowe

Płyty grillowe

To profesjonalny sprzęt gastronomiczny przeznaczony do użytku komercyjnego zachowując przy tym wysoki standard wykonania oraz funkcjonalności. Profesjonalne obiekty gastronomiczne nie używają urządzeń węglowych do grillowania, ponieważ wymaga większego nakładu pracy i czasu, którego brak na zapleczu kuchennym. Ponadto węgiel i jego pył nie są dobrym połączeniem ze spożywanym jedzeniem, a restauracjom, w szczególności tym ekskluzywnym, zależy na najwyższej jakości potraw. Jeżeli restauracja chcę uzyskać efekt grillowania jak na tradycyjnym grillu węglowym wtedy wykorzystuje profesjonalne urządzenie jakim jest lawa grill. Jednakże urządzeniami, które z powodzeniem wykorzystuję się na potrzeby grillowania są płyty grillowe. Na rynku istnieją głównie 2 typy płyt czyli ryflowane, gładkie. Producenci zadbali jednak aby produkt był w pełni funkcjonalny dlatego dostępne są typy mieszane (ryflowane, gładkie), różne rozmiary urządzeń, oraz typy zasilania (gazowe, elektryczne). Płyty grillowe sterowana za pomocą termostatu, którego temperatura waha się w zależności od modelu w przedziale: od 50 do 310 stopni.

Większość płyt grillowych wyposażonych jest w zbiornik do którego obsługa może odprowadzić tłuszcz oraz pozostałości na płycie. Kuchnia, która ma w swojej ofercie dania grillowane powinna posiadać płytę grillową zapewniającą smaczne potrawy.

płyta grillowa

Płyty grillowe 

Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Płyta grillowa – do przygotowania smacznych potraw

Wybierając płytę grillową do lokalu gastronomicznego, warto zainwestować w produkt, który sprawdzi się w różnych warunkach i będzie dopasowany do przygotowywanych potraw. Płyty ryflowane nadają opiekanym produktom klasyczne prążki jak ma się to przy tradycyjnych grillach, natomiast płyta gładka zapewnia niezwykle równomierną strukturę. Płyta grillowa przyda się nie tylko do przygotowywania mięsa i tradycyjnych kiełbasek, ale również warzyw, ryb i owoców morza.

Najlepsza płyta grillowa to taka, która sprawdzi się w każdych warunkach. By dopasować właściwą, należy zastanowić się, czy skorzystać z opcji elektrycznej czy gazowej. Dzisiejsza technologia i czujniki ekologiczne zapewniają wydajność oraz niskie zużycie energii w obu przypadkach. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo profesjonalnie wykonane płyty grillowe, które posiadają różne parametry oraz wydajność. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kontaktem z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą, jaką płytę grillową należy wybrać, by czerpać z niej satysfakcję.

płyty grillowe