Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Meble gastronomiczne

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Meble gastronomiczne powinny być trwałe i funkcjonalne, a także łatwe w utrzymaniu w czystości. Dobrze zorganizowana kuchnia to podstawa działalności gastronomicznej. Kiedy szef kuchni oraz jego pomocnicy mają właściwie zagospodarowaną przestrzeń, to pracę wykonują efektywniej i szybciej, bez niepotrzebnego wchodzenia sobie w drogę. Wybierając wyposażenie do lokalu gastronomicznego, przede wszystkim trzeba zainwestować w dobrej jakości produkty, wykonane z trwałych materiałów, które posłużą przez wiele lat.

Lokal gastronomiczny to miejsce wymagające szczególnej dbałości o porządek. Zarówno przygotowywanie potraw, jak i ich przechowywanie musi odbywać w warunkach, zgodnych z rozporządzeniami Sanepidu oraz regulowanych przez przepisy BHP. Meble wykonane ze stali nierdzewnej cechują się łatwością w utrzymaniu ich w czystości. Na wyposażenie lokali gastronomicznych składa się wiele różnorodnych elementów. Zarówno meble podstawowe, takie jak stół roboczy, jak i nadstawki chłodnicze oraz elementy dodatkowe, które poprawiają funkcjonalność i logistykę kuchni.

meble ze stali nierdzewnej

Meble gastronomiczne  

Jest 3089 produktów.

Pokazuje 1 - 100 z 3089 elementów

Meble ze stali nierdzewnej

Meble ze stali nierdzewnej to inwestycja na lata. Jeśli nasz lokal jest mały, to nie ma problemu z doborem właściwych mebli. Producenci wykonują poszczególne modele w różnych rozmiarach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Ponadto kuchnia musi być wyposażona przede wszystkim w profesjonalne sprzęty, które pomogą przyrządzić pyszne potrawy.

Wytrzymałe i trwałe meble ze stali nierdzewnej przydadzą się nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale również w sektorach spożywczych, gdzie również jest zapotrzebowanie na meble, które będą funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Meble ze stali nierdzewnej to podstawa poprawnego funkcjonowaniu lokalu.

Funkcjonalnie z meblami gastronomicznymi

Umiejętnie dobrane meble gastronomiczne będą wpływać na poprawne funkcjonowanie lokalu, a przede wszystkim na minimalizm zaplecza kuchennego. Przy odpowiednim segmencie meblowym można umieścić funkcjonalne przestrzenie takie jak: szafki, szuflady, półki, miejsca na zmywarki kapturowe, zlewy, itd. Nasi konsultanci z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom i pomogą przy doborze odpowiedniej konfiguracji.

meble gastronomiczne