Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
sałatkowe

Lady sałatkowe

Zawsze swieże produkty

Lada sałatkowa przeznaczona jest do ekspozycji półproduktów takich jak: papryka, ogórki, sosy itd. dopasowanych do wcześniej określonej gamy produktowej np. fast food. Jest to urządzenie wolnostojące wykonane ze stali nierdzewnej z wyznaczoną powierzchnią roboczą (płyta poliamidowa) zabudowana szklaną nadstawką. Lady sałatkowe to idealne rozwiązanie ponieważ utrzymuję półprodukty w dobrej kondycji przez długi czas, eksponując je tym samym wpływając na zmysły kupującego.

Lady sałatkowe to świetna alternatywa dla obiektów, które prowadzą sprzedaż przekąsek. Urządzenie sprawdzi się w bistro, barach szybkiej obsługi, kebabach, stołówkach oraz lokach mających w swojej ofercie gamę śniadaniową. Wszędzie tam, gdzie można sprzedawać sałatki lub inne dania, które dostajemy od ręki i które najczęściej wybieramy po wyglądzie.

lada sałatkowa

sałatkowe 

Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Lady sałatkowe w stołówkach

Lady sałatkowe to świetne rozwiązanie dla stołówek, które w swojej ofercie prowadzą ofertę śniadaniową i nie mogą sobie pozwolić na ekspozycję w ciągu wydawczym, ponieważ zachwiałoby to proces produkcyjny lub oferta śniadaniowa byłaby prowadzona równolegle z innymi pozycjami. Co więcej to rozwiązanie otwiera możliwość uruchomienia nowego stanowiska z odrębną ofertą w lokalu poszerzając wybór dla potencjalnego klienta w odpowiedni sposób. Lada sałatkowajest łatwa w utrzymaniu czystości i prosta w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lad sałatkowych oraz kontakt z naszymi konsultantami, którzy pomogą w odpowiednim doborze urządzeń dla Państwa lokalu.

lady sałatkowe