Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Stoły chłodnicze

Stoły chłodnicze

Stoły chłodnicze to jedne z bardziej popularnych i niezwykle funkcjonalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych oraz w branży spożywczej. Stoły z naszej oferty są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest łatwa w utrzymaniu w czystości oraz gwarantuje trwałość i zadowolenie przez wiele lat. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej stoły występują w różnych wersjach np. z drzwiami przeszklonymi, szufladami, zlewozmywakiem itd. Ponadto urządzenia są rożnej długości i głębokości, dlatego można je wstawić do małych pomieszczeń, jak i dobrze się sprawdzą na dużych obiektach.

W ofercie posiadamy stoły chłodnicze, które posiadają szereg udogodnień oraz są udoskonalane o najnowocześniejszą technologię. Dzięki zaawansowanym parametrom chłodniczym stoły gwarantują zadowolenie i bezpieczeństwo dla przechowywanych potraw. Nasi konsultanci z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego stołu chłodniczego dostosowanego do Państwa potrzeb.

stół chłodniczy

Stoły chłodnicze 

Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Stoły chłodnicze w barach

Stół chłodniczy z naszej oferty sprawdzi się w restauracji, pizzerii, barach oraz wielu innych lokalach gastronomicznych. To najlepszy sposób na przechowywanie napojów, alkoholi, itp. System chłodzący zapewnia optymalną temperaturę, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. Wielofunkcyjne modele urządzeń, wyposażone w różnorodne funkcje zapewniają komfort pracy. Stół chłodniczy to produkt godny polecenia.

W zależności od warunków, jakimi dysponuje lokal, dostępne są sprzęty o różnych wymiarach. Dzięki czemu stół chłodniczy sprawdzi się w dużych jak i małych lokalach. W zależności od modelu wyposażone są one w 2 lub 3 komory.

stoły chłodnicze