Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Stoły chłodnicze do pizzy

Stoły chłodnicze do pizzy

Pizzerie to jedne z popularniejszych lokali gastronomicznych. Właściciele prześcigają się w pomysłach na wyjątkowej jakości ciasto oparte na włoskiej recepturze i tradycji. Dobierają wyjątkowe dodatki, tworzą ciasta, które są przyjazne dla osób z alergią na laktozę czy gluten. Dbając o potrzeby klientów, dopracowują każdy szczegół od profesjonalnie wykonanej pizzy, serwowanego wina, gustownych kelnerów po aranżacje wnętrza, które będzie nawiązywało do włoskiego miasteczka portowego. By stworzyć najlepszą pizzę, potrzebny jest dobry przepis na ciasto i sos oraz profesjonalny sprzęt gastronomiczny, taki jak piece oraz stoły chłodnicze do pizzy.

stół chłodniczy do pizzy

Stoły chłodnicze do pizzy 

Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

---

Stoły chłodnicze do pizzy to sprzęt, który ma zapewnić funkcjonalne przygotowanie pizzy w warunkach zgodnych z wymaganiami sanitarno-epidemiologicznymi. Stoły z naszej oferty zapewniają komfortowe warunki pracy. Wystepują w różnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie stołu do pizzy do różnych powierzchni. . Ponadto stoły do pizzy są wyposażone w szafki, szuflady chłodnicze, blat granitowy lub ze stali nierdzewnej oraz nadstawkę chłodniczą na półprodukty (w zależności od modelu i wybranej opcji.). To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfortowe i funkcjonalne stanowiska pracy.

Profesjonalny stół chłodniczy do pizzy

Wybierając stół chłodniczy do pizzy, trzeba najpierw zmierzyć dokładnie lokal lub pomieszczenie, w którym ma się znajdować. Jego wielkość musi być idealnie dopasowana, ponieważ zarówno za duży, jak i za mały nie będzie zapewniał komfortowych warunków pracy podczas przygotowywania idealnej włoskiej pizzy. Dla właścicieli mniejszych lokali polecane są stoły dwudrzwiowe, natomiast duże powierzchnie mogą pozwolić sobie na profesjonalne stoły z nadstawką. Dobrze dopasowany stół to gwarancja zadowolenia i satysfakcji podczas wykonywanych obowiązków. Nasi konsultanci chętnie pomogą w odpowiednim doborze stołu chłodniczego do pizzy dostosowanego do Państwa potrzeb.

stoły chłodnicze do pizzy