Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Stoły mroźnicze

Stoły mroźnicze

Zajmując się wyposażeniem nowego lokalu gastronomicznego, dobieramy urządzenia, które zapewnią komfort pracy i przede wszystkim będą ułatwieniem dla wykonywanych obowiązków. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę produktów, które sprawdzą się w restauracjach, barach, pubach, stołówkach, pizzeriach oraz innych lokalach. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie oraz jakość, która posłuży przez lata. Dysponujemy urządzeniami, które kompleksowo wyposażą wszystkie lokale gastronomiczne. Profesjonalne grille, frytkownice, kuchenki, lady chłodnicze, zamrażarki czy też stół mroźniczy, to tylko część produktów, które oferujemy.

Lokale usługowo-gastronomiczne muszą spełniać określone przez Sanepid i BHP standardy. Na każdym zapleczu kuchennym panuje pośpiech gdzie liczy się każda minuta. Stoły mroźnicze to idealne rozwiązanie dlatego że wszystkie produkty mrożone mamy w zasięgu ręki podczas pracy przy stanowisku roboczym wpływając na skrócenie czasu oczekiwania na zamówienie.

stół mroźniczy

Stoły mroźnicze 

Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Stół mroźniczy – wszechstronne zastosowanie

Profesjonalnie wykonany stół mroźniczy ma zastosowanie w restauracjach, kuchniach, pizzeriach i innych obiektach gastronomicznych. U góry blat roboczy, gdzie wykonywane są potrawy, na dole przechowalnia dla mrożonych produktów, to gwarancja dobrze zagospodarowanej przestrzeni. Dzięki właściwie zaprogramowanej technologi zapewnia przechowywanym produktom temperaturę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Stół mroźniczy to świetny wybór, który zapewnia efekt chłodzenia dla produktów żywnościowych.

Stół mroźniczy w naszej ofercie to profesjonalnie wykonany sprzęt, zapewniający ergonomię pracy oraz właściwe chłodzenie. Stoły są wykonane ze stali nierdzewnej, która gwarantuje trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Systemy zawiasów samodomykających, wyposażenie w ruszt i 2 prowadnice sprawiają że praca z tym sprzętem jest przyjazna użytkownikowi. Szereg dodatkowych opcji takich jak montaż szuflad na napoje, szuflady na 1/1 GN itd. obrazują że ten sprzęt może być bez problemu dostosowany do Państwa potrzeb. By dobrać odpowiedni produkt zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z pewnością pomogą dobrać odpowiedni sprzęt.

stoły mroźnicze