Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Nadstawki chłodnicze

Nadstawki chłodnicze

Nadstawki chłodnicze to urządzenie przeznaczone do przechowywania w warunkach chłodniczych produktów, półproduktów wykorzystywanych podczas produkcji danych potraw. Przeszklone nadstawki chłodnicze zazwyczaj stosowane są do ekspozycji np. dodatków. Często nadstawki chłodnicze wykorzystywane są w komplecie ze stołem do przygotowania pizzy oraz wszędzie tam gdzie wymagany jest szybki dostęp do dodatków warzywnych dopełniających kompozycję dania.

nadstawki chłodnicze

Nadstawki chłodnicze 

Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Wielofunkcyjna nadstawka chłodnicza

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnego typu nadstawki chłodnicze, które zapewnią komfort podczas pracy i dobrze wyeksponują potrawy wymagające chłodzenia. Modele przeszkolone dobrze sprawdzą się w bufetach, gdzie wydawane dodatki są na podstawie wyboru klienta. Dobra i efektowna prezencja ulubionych sałatek lub surówek sprawi, że klienci chętnie będą korzystać z możliwości wyboru danego lokalu gastronomicznego. Ponadto dania będą właściwie schłodzone i nie będzie najmniejszego ryzyka, że w wyniku narażenia na wysoką temperaturę ulegną zepsuciu.

Nadstawka chłodnicza – wysokiej jakości urządzenie

Profesjonalna nadstawka chłodnicza jest wykonana z właściwie dobranych materiałów, które gwarantują satysfakcję oraz dobrą organizację pracy w kuchni. Jest to sprzęt bardzo elastyczny pod względem zastosowania. Nadstawki można montować na każdym stabilnym miejscu, które będzie poprawiał jakość pracy. Może występować jako uzupełnienie blatu lub stołu chłodniczego, a także jako element stołu roboczego wykonanego ze stali nierdzewnej. Możliwości są ogromne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wyboru sprzętu chłodniczego dopasowanego do potrzeb Państwa lokalu gastronomicznego.

nadstawka chłodnicza