Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Bemary jezdne

Bemary jezdne

Bemar jezdny to bardzo komfortowe i przydatne urządzenie w placówkach gastronomicznych, szczególnie tam, gdzie posiłki są rozwożone. Od lat cieszy się popularnością w szpitalach, stołówkach, zakładach żywienia zbiorowego, w kantynach pracowniczych i innych. Bemary są poręczne i zapewniają ciepłe posiłki nawet przez długi okres czasu, w zależności od parametrów urządzenia. Bez problemu zmieszczą się w windzie, co jest szczególnie istotne w przypadku budynków wielopiętrowych. Bemar jezdny wyposażony jest w kółka z hamulcem co umożliwia np. bezpieczny transport w windzie,wydawanie posiłków na pochyłej nawierzchni itd.

Bemary nadstawne i stacjonarne są wygodne w dużych pomieszczeniach, gdzie nie jest wymagane przemieszczanie się z potrawami. W przypadku lokali, gdzie podawane są dania na wózku, warto zapewnić klientom, jak najwyższy poziom obsługi i ciepłe dania. Bemary jezdne to gwarancja satysfakcji i zadowolenia. Są tak samo wytrzymałe i trwałe jak standardowe urządzenia utrzymujące ciepło. Grzałki i pojemniki na wodę są dopasowane do indywidualnych potrzeb i równią się w zależności od wyboru modelu sprzętu.

bemar jezdny

Bemary jezdne 

Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Bemar jezdny – popularny w szpitalach, restauracjach, zakładach żywienia zbiorowego

Bemar jezdny sprawdzi się w sytuacjach, gdy zachodzi potrzeba utrzymania optymalnej temperatury potraw. Coraz częściej są wykorzystywane przez obsługę w restauracjach podczas trwania imprez okolicznościowych. Zapewniają ciepłe posiłki, a niestety ilość obsługi gastronomicznej zazwyczaj jest ograniczona. Dzięki użyciu wózka goście przyjęcia mają gwarancje ciepłych dań. Ponadto bemar jezdny pozwala na zachowanie walorów smakowych, tak więc kucharze nie muszą martwić się o jakość swoich potraw, będą takie jak po opuszczeniu kuchni.

Bemar jezdny jest wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w kółka oraz regulator temperatury, zapewniający dostosowanie właściwej temperatury do serwowanych potraw. Niektóre z modeli posiadają dodatkowo rurki spustu wody oraz włączniki, które jeszcze bardziej usprawniają pracę podczas opróżniania zbiorników i ich czyszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bemar jezdny wyposażony w dwie lub więcej komór, w zależności od potrzeb oraz ilości obsługujących osób. By zapewnić jak najlepsze warunki podczas rozwożenia dań, producenci wyposażyli niektóre z wózków w dodatkowe blaty, które umożliwiają podanie estetycznego dnia lub przygotowanie kilku talerzy jednocześnie.

bemary jezdne