Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Regały ze stali nierdzewnej

Regały ze stali nierdzewnej

Lokal gastronomiczny niezależnie od wielkości powinien być zagospodarowany funkcjonalnie, by zapewnić jak najlepsze warunki do pracy. W kuchni domowej najważniejsze jest dla nas estetyka wyboru mebli, ich kolor i design. W przypadku wyposażenia kuchni gastronomicznej najważniejszym czynnikiem jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość utrzymania mebli w czystości. Najlepszym i zarazem najczęściej wykorzystywanym materiałem jest stal nierdzewna, która jest trwała i wytrzymała. Wykonywane są z niej sprzęty, meble i akcesoria. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości stoły, szafy i regały ze stali nierdzewnej.

Regały magazynowe są przydatne w każdym lokalu gastronomicznym. Pozwalają zachować porządek i funkcjonalność w zapleczu kuchennym. Regały wykonane ze stali nierdzewnej są niezawodne, stabilne i wyjątkowo trwałe. Przydadzą się na każdym etapie, zarówno do przechowywania produktów spożywczych, jak i kompletowania naczyń gastronomicznych i zastawy stołowej używanej do wydawania dań.

regały ze stali nierdzewnej

Regały ze stali nierdzewnej 

Jest 271 produktów.

Pokazuje 1 - 100 z 271 elementów

Regał z wysokiej jakości stali nierdzewnej

Regały ze stali nierdzewnej pozwalają uzyskać łatwo dostępną i higieniczną przestrzeń magazynową w kuchni. Oprócz wykorzystywania regałów w gastronomii, z powodzeniem sprawdzą się w przemyśle spożywczym, hotelarskim i chemicznym, a nawet w spiżarni domowej i garażu. Regały półkowe nierdzewne mają atest do przechowywania produktów spożywczych oraz produktów chemicznych, ponieważ są odporne na działanie substancji szkodliwych. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różne modele regałów ze stali nierdzewnej, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

By poprawić funkcjonalność lokalu i pomieszczenia wykorzystywane są różne rozmiary regałów ze stali nierdzewnej , ilości oraz wielkość półek. Półki sprawdzą się również jako mebel modułowy w pomieszczeniu gdzie odbywa się ręczne zmywanie naczyń, gdzie potrzebne jest specjalnie wydzielona przestrzeń do suszenia. Stal nierdzewna nie rdzewieje, tak więc z powodzeniem może być narażona na działanie wody i wysokiej temperatury. Każdy lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w regały ze stali nierdzewnej.

regał ze stali nierdzewnej