Szukaj w sklepie:
Szukaj spośród ponad 1000 produktów
Baseny ze stali nierdzewnej

Baseny gastronomiczne

Basen gastronomiczny to jeden z podstawowych elementów profesjonalnego wyposażenia lokalu gastronomicznego, a w szczególności zaplecza kuchennego. Dzięki swojej głębokości umożliwia mycie pojemników, garnków, termosów, koszy i innych przedmiotów, które mają większe gabaryty, nieprzystosowane do czyszczenia w standardowym zlewie lub zmywarce. Baseny w naszej ofercie są różnej wielkości, z możliwością dopasowania stabilnej podstawy oraz regulowanych nóg. Baseny gastronomiczne są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na rdzę, ścieranie oraz wszelkie inne uszkodzenia mechaniczne. Stal nierdzewna charakteryzuje się łatwym czyszczeniem.

W ofercie posiadamy zarówno standardowe naczynia oraz stół z basenem gastronomicznym, który jest wykorzystywany zmywalniach wszystkich lokali gastronomicznych, szczególnie wśród obiektów zbiorowego żywienia: restauracji, szkół, placówek gastronomicznych. Mimo zaawansowanych technologicznie zmywarek, nie wszystkie urządzenia można sprawnie umyć, ponieważ bywa, iż zmywarka jest zbyt mała lub rodzaj zabrudzenia wymaga czyszczenia manualnego. Stół z basenem gastronomicznym to niezwykle wygodna i funkcjonalna opcja, która poprawi jakość sporadycznego zmywania ręcznego.

baseny gastronomiczne

Baseny ze stali nierdzewnej  

Jest 114 produktów.

Pokazuje 1 - 100 z 114 elementów

Basen gastronomiczny ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to materiał, który jest wysoko ceniony w branży gastronomicznej, ponieważ cechuje się wytrzymałością, wysoką odpornością na oddziaływania zewnętrzne, skrajne temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Baseny gastronomiczne występują w różnych rozmiarach, co pozwoli dopasować rozmiar do wielkości ewentualnych naczyń, które mogłyby się nie zmieścić w zmywarce. Oferujemy szereg udogodnień, które pozwolą zamontować sprzęt we właściwym miejscu i dopasować go do indywidualnych potrzeb klienta.

W ofercie posiadamy baseny gastronomiczne osadzone na kilku milimetrowych płytach wierzchnich, które są również wykonane z wysokiej jakości blachy nierdzewnej. Baseny jednokomorowe podobnie jak stoły, na których są osadzone są o różnych rozmiarach. Z powodzeniem znajdą zastosowanie w małych lokalach, jak i na dużych powierzchniach gastronomicznych. Odpowiednie wyposażenie gastronomiczne lokalu pomoże pracownikom w utrzymaniu zaplecza kuchennego w czystości i należytej funkcjonalności. Zanim zdecydujemy się na otwarcie restauracji powinniśmy zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne narzędzia do pracy.

basen gastronomiczny